Počasí Radar : Aplikace Počasí & Radar pro iOS a Android / Níže zobrazené radarové snímky zachycující počasí nad velkou částí evropy.. Máme k dispozici radarové snímky s přehledem srážek nad celou českou republikou i evropou. Na radaru lze poznat i výskyt krupobití (označeno bílou barvou). Data jsou převzata ze stránek radar.bourky.cz , kterou provozuje český hydrometerologický ústav. Ten funguje na základě odrazu (rozptylu) elektromagnetického pulsu na vodě či ledových krystalech obsažených v oblačnosti. Na radaru lze poznat i výskyt krupobití (označeno bílou barvou).
Na mapě vidíte, jak právě prší (sněží). Česká republika, slovensko, německo, polsko, francie, španělsko, velká británie, rumunsko a švédsko. Na radaru lze poznat i výskyt krupobití (označeno bílou barvou). Ten funguje na základě odrazu (rozptylu) elektromagnetického pulsu na vodě či ledových krystalech obsažených v oblačnosti. Sledujte aktuální vývoj počasí v čr na radaru.
Čím červenější barvu má obrazec nad územím české republiky, tím větší kapky (sněhové vločky, kroupy) se nachází v oblačnosti (atmosféře) nad daným místem a tím větší srážky vyvolávají. Sledujte aktuální vývoj počasí v čr na radaru. Ten funguje na základě odrazu (rozptylu) elektromagnetického pulsu na vodě či ledových krystalech obsažených v oblačnosti. Radar zobrazuje místa, na kterých se vyskytují srážky (přeháňky, bouřky, trvalé srážky). Intenzita srážek je odlišena jednotlivými barvami. Jsou zde použíta data z radarů umístěných v jednotlivých evropských státech: Máme k dispozici radarové snímky s přehledem srážek nad celou českou republikou i evropou. Česká republika, slovensko, německo, polsko, francie, španělsko, velká británie, rumunsko a švédsko.
Máme k dispozici radarové snímky s přehledem srážek nad celou českou republikou i evropou.
Na radaru lze poznat i výskyt krupobití (označeno bílou barvou). Na radaru lze poznat i výskyt krupobití (označeno bílou barvou). Níže zobrazené radarové snímky zachycující počasí nad velkou částí evropy. Radarové snímky znázorňují místa, na kterých se vyskytují srážky (přeháňky, bouřky, trvalé srážky).sledování počasí na území české republiky umožňují dva radary na vrcholech praha v brdech a skalky u protivanova na drahanské vrchovině. Radar zobrazuje místa, na kterých se vyskytují srážky (přeháňky, bouřky, trvalé srážky). Jsou zde použíta data z radarů umístěných v jednotlivých evropských státech: Máme k dispozici radarové snímky s přehledem srážek nad celou českou republikou i evropou. Jedním z nástrojů aktuálně využívaných při prognóze vývoje počasí a srážek je meteorologický radiolokátor (dále jen meteoradar). Ten funguje na základě odrazu (rozptylu) elektromagnetického pulsu na vodě či ledových krystalech obsažených v oblačnosti. Intenzita srážek je odlišena jednotlivými barvami. Data jsou převzata ze stránek radar.bourky.cz , kterou provozuje český hydrometerologický ústav. Čím červenější barvu má obrazec nad územím české republiky, tím větší kapky (sněhové vločky, kroupy) se nachází v oblačnosti (atmosféře) nad daným místem a tím větší srážky vyvolávají. Radar zobrazuje místa, na kterých se vyskytují srážky (přeháňky, bouřky, trvalé srážky).
Jsou zde použíta data z radarů umístěných v jednotlivých evropských státech: Na radaru lze poznat i výskyt krupobití (označeno bílou barvou). Intenzita srážek je odlišena jednotlivými barvami. Radar zobrazuje místa, na kterých se vyskytují srážky (přeháňky, bouřky, trvalé srážky). Česká republika, slovensko, německo, polsko, francie, španělsko, velká británie, rumunsko a švédsko.
Níže zobrazené radarové snímky zachycující počasí nad velkou částí evropy. Data jsou převzata ze stránek radar.bourky.cz , kterou provozuje český hydrometerologický ústav. Česká republika, slovensko, německo, polsko, francie, španělsko, velká británie, rumunsko a švédsko. Radarové snímky znázorňují místa, na kterých se vyskytují srážky (přeháňky, bouřky, trvalé srážky).sledování počasí na území české republiky umožňují dva radary na vrcholech praha v brdech a skalky u protivanova na drahanské vrchovině. Na mapě vidíte, jak právě prší (sněží). Radar zobrazuje místa, na kterých se vyskytují srážky (přeháňky, bouřky, trvalé srážky). Na radaru lze poznat i výskyt krupobití (označeno bílou barvou). Na radaru lze poznat i výskyt krupobití (označeno bílou barvou).
Radar zobrazuje místa, na kterých se vyskytují srážky (přeháňky, bouřky, trvalé srážky).
Intenzita srážek je odlišena jednotlivými barvami. Radar zobrazuje místa, na kterých se vyskytují srážky (přeháňky, bouřky, trvalé srážky). Intenzita srážek je odlišena jednotlivými barvami. Ten funguje na základě odrazu (rozptylu) elektromagnetického pulsu na vodě či ledových krystalech obsažených v oblačnosti. Na mapě vidíte, jak právě prší (sněží). Na radaru lze poznat i výskyt krupobití (označeno bílou barvou). Radarové snímky znázorňují místa, na kterých se vyskytují srážky (přeháňky, bouřky, trvalé srážky).sledování počasí na území české republiky umožňují dva radary na vrcholech praha v brdech a skalky u protivanova na drahanské vrchovině. Sledujte aktuální vývoj počasí v čr na radaru. Radar zobrazuje místa, na kterých se vyskytují srážky (přeháňky, bouřky, trvalé srážky). Česká republika, slovensko, německo, polsko, francie, španělsko, velká británie, rumunsko a švédsko. Na radaru lze poznat i výskyt krupobití (označeno bílou barvou). Jedním z nástrojů aktuálně využívaných při prognóze vývoje počasí a srážek je meteorologický radiolokátor (dále jen meteoradar). Data jsou převzata ze stránek radar.bourky.cz , kterou provozuje český hydrometerologický ústav.
Sledujte aktuální vývoj počasí v čr na radaru. Česká republika, slovensko, německo, polsko, francie, španělsko, velká británie, rumunsko a švédsko. Radarové snímky znázorňují místa, na kterých se vyskytují srážky (přeháňky, bouřky, trvalé srážky).sledování počasí na území české republiky umožňují dva radary na vrcholech praha v brdech a skalky u protivanova na drahanské vrchovině. Čím červenější barvu má obrazec nad územím české republiky, tím větší kapky (sněhové vločky, kroupy) se nachází v oblačnosti (atmosféře) nad daným místem a tím větší srážky vyvolávají. Máme k dispozici radarové snímky s přehledem srážek nad celou českou republikou i evropou.
Jsou zde použíta data z radarů umístěných v jednotlivých evropských státech: Radarové snímky znázorňují místa, na kterých se vyskytují srážky (přeháňky, bouřky, trvalé srážky).sledování počasí na území české republiky umožňují dva radary na vrcholech praha v brdech a skalky u protivanova na drahanské vrchovině. Na mapě vidíte, jak právě prší (sněží). Na radaru lze poznat i výskyt krupobití (označeno bílou barvou). Na radaru lze poznat i výskyt krupobití (označeno bílou barvou). Ten funguje na základě odrazu (rozptylu) elektromagnetického pulsu na vodě či ledových krystalech obsažených v oblačnosti. Data jsou převzata ze stránek radar.bourky.cz , kterou provozuje český hydrometerologický ústav. Čím červenější barvu má obrazec nad územím české republiky, tím větší kapky (sněhové vločky, kroupy) se nachází v oblačnosti (atmosféře) nad daným místem a tím větší srážky vyvolávají.
Radar zobrazuje místa, na kterých se vyskytují srážky (přeháňky, bouřky, trvalé srážky).
Data jsou převzata ze stránek radar.bourky.cz , kterou provozuje český hydrometerologický ústav. Na radaru lze poznat i výskyt krupobití (označeno bílou barvou). Na mapě vidíte, jak právě prší (sněží). Čím červenější barvu má obrazec nad územím české republiky, tím větší kapky (sněhové vločky, kroupy) se nachází v oblačnosti (atmosféře) nad daným místem a tím větší srážky vyvolávají. Česká republika, slovensko, německo, polsko, francie, španělsko, velká británie, rumunsko a švédsko. Radar zobrazuje místa, na kterých se vyskytují srážky (přeháňky, bouřky, trvalé srážky). Na radaru lze poznat i výskyt krupobití (označeno bílou barvou). Máme k dispozici radarové snímky s přehledem srážek nad celou českou republikou i evropou. Intenzita srážek je odlišena jednotlivými barvami. Radar zobrazuje místa, na kterých se vyskytují srážky (přeháňky, bouřky, trvalé srážky). Níže zobrazené radarové snímky zachycující počasí nad velkou částí evropy. Jedním z nástrojů aktuálně využívaných při prognóze vývoje počasí a srážek je meteorologický radiolokátor (dále jen meteoradar). Ten funguje na základě odrazu (rozptylu) elektromagnetického pulsu na vodě či ledových krystalech obsažených v oblačnosti.